Kompozycja poligraficzna dla każdego ślubu dostępna jest w pracowni Margo & Bees. Bogata oferta wedding invitation obejmuje: zaproszenia ślubne z motywem kwiatów, zaproszenia ślubne glam, zaproszenia ślubne jednokartkowe, zaproszenia ślubne ekologiczne, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne tradycyjne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne luksusowe, zaproszenia ślubne rustykalne, niebanalne zaproszenia na ślub, proste zaproszenia ślubne, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne stylizowane na dawne czasy, zaproszenia ślubne koronkowe, modernistyczne zaproszenia ślubne, ręcznie pomalowane zaproszenia ślubne, przezroczyste zaproszenia ślubne oraz zaproszenia ślubne wycinane.

Jeśli narzeczeni w tak obszernym katalogu nie odnajdą odpowiedniego zaproszenia, to mogą zdecydować się na złożenie zamówienia indywidualnego. Na prośbę klientów spersonalizowane zaproszenia mogą być uzupełniane o nazwiska gości, datę i miejsce zaślubin oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees szybko sugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie zachowane wesele. Projektanci przy wykonaniu zaproszeń wykorzystają swoje dotychczasowe doświadczenie a także zasugerują się aktualnymi trendami. Urozmaicona oferta pozwala zrealizować zlecenia dla osób mających różny gust. Na dodatek, w pracowni tworzone są: kartki magnetyczne z datą ślubu, przywieszki do prezentów dla gości oraz księgi pamiątkowe, jakie goście weselni uzupełniają w dniu zaślubin. Można też zamawiać winietki, zawieszki na alkohol oraz pudła na koperty.

Zamówienie zaproszeń na witrynie jest proste. Wystarczy przejrzeć wszystkie opcje i wybrać interesujące zaproszenia. Następnie, instrukcja poprowadzi klientów przez kolejne etapy. Przed finalizacją zakupów opłaca się sprawdzić, czy wszystko jest dobrze uzupełnione, a zwłaszcza ilość sztuk i informacje na zaproszeniu. Można także omawiać wszystko z pracownikami Margo & Bees.